Taki mały nie pozorny a jednak ma coś w sobie.

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Taki mały nie pozorny a jednak ma coś w sobie. » Motoryzacja i transport » wypożyczalnia samochodów


wypożyczalnia samochodów

Posts 1 to 6 of 6

1

Witam! Czy możecie mi polecić jakąś dobrą wypożyczalnię samochodów? Będę wdzięczny za info.

0

2

No a to z byle jakiego miasta cię interesuje czy jak ? bo nie wiem z jakiego maista mam ci polecić wiesz auta z Poznania nie podstawią ci do wrocławia.

0

3

Wypożyczałem kiedyś z Gdyni to moge polecić tam przy klubie jest taka wypożyczalnia naprawde świetna obłsuga wszystko idzie dogadać przez telefon

0

4

Ja mogę polecić profesjonalny wynajem samochodów osobowych wrocław. Zawsze od nich wypożyczam jak jestem we Wrocławiu i jestem zadowolony za każdym razem. Mają fajne auta i niezłe ceny.

0

5

No ja ci mogę polecić wypożyczalnie samochodową przy lotniskach różnych są takie sprawdzone ludzie tam wynajmują i przebiega to w miarę sprawnie

0

6

No przy lotniskach są spoko albo intercars tez ma wypozyczalnie auto mozesz tam sie też udać w różnych miastach maja swoje wypozyczalnie

0


You are here » Taki mały nie pozorny a jednak ma coś w sobie. » Motoryzacja i transport » wypożyczalnia samochodów